RN70E7151FRE6
MFR.Part #
RN70E7151FRE6
JLCPCB Part #
C1806128
Description
-65℃~+175℃ 7.15kΩ 750mW Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors