RNC55J3092BSR36
MFR.Part #
RNC55J3092BSR36
JLCPCB Part #
C1813759
Description
-65℃~+175℃ 125mW 30.9kΩ Metal Film Resistors ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors