RN70E5621FBSL
MFR.Part #
RN70E5621FBSL
JLCPCB Part #
C1435970
Description
-65℃~+175℃ 5.62kΩ 750mW Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors