RN70D4753FRE6
MFR.Part #
RN70D4753FRE6
JLCPCB Part #
C1799270
Description
-65℃~+175℃ 475kΩ 750mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors