RN70E4533FRSL
MFR.Part #
RN70E4533FRSL
JLCPCB Part #
C3547869
Description
-65℃~+175℃ 453kΩ 750mW Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors