Y16244K12000T23W
MFR.Part #
Y16244K12000T23W
JLCPCB Part #
C4132263
Description
-55℃~+150℃ 200mW 4.12kΩ Metal Foil Resistor ±0.01% ±0.2ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS