RN70E2403DB14
MFR.Part #
RN70E2403DB14
JLCPCB Part #
C1437963
Description
-65℃~+175℃ 240kΩ 750mW Metal Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors