RN60E1403DB14
MFR.Part #
RN60E1403DB14
JLCPCB Part #
C1419017
Description
-65℃~+175℃ 140kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors