RN70E2001BBSL
MFR.Part #
RN70E2001BBSL
JLCPCB Part #
C1439186
Description
-65℃~+175℃ 2kΩ 750mW Metal Film Resistors ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors