RNC65H1522BRB14
MFR.Part #
RNC65H1522BRB14
JLCPCB Part #
C3560513
Description
-65℃~+175℃ 15.2kΩ 500mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors