RN60E1501BRE6
MFR.Part #
RN60E1501BRE6
JLCPCB Part #
C1796587
Description
-65℃~+175℃ 1.5kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors