RN70E1211BB14
MFR.Part #
RN70E1211BB14
JLCPCB Part #
C1439026
Description
-65℃~+175℃ 1.21kΩ 750mW Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors