RN60C6811CRSL
MFR.Part #
RN60C6811CRSL
JLCPCB Part #
C1794288
Description
-65℃~+175℃ 250mW 6.81kΩ Metal Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors