MMA02040D4221CA300
MFR.Part #
MMA02040D4221CA300
JLCPCB Part #
C1699578
Description
-55℃~+125℃ 200V 250mW 4.22kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0204 Chip Resistor - Surface Mount ROHS