RN70D8871FB14
MFR.Part #
RN70D8871FB14
JLCPCB Part #
C1413583
Description
-65℃~+175℃ 750mW 8.87kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors