P0805C1003LNT
MFR.Part #
P0805C1003LNT
JLCPCB Part #
C4088823
Description
-55℃~+155℃ 100kΩ 200mW Thin Film Resistor ±0.01% ±5ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS