RN70D6191FBSL
MFR.Part #
RN70D6191FBSL
JLCPCB Part #
C1425919
Description
-65℃~+175℃ 6.19kΩ 750mW Metal Film Resistors ±1% ±100ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors