RNC70J3051BRRE8
MFR.Part #
RNC70J3051BRRE8
JLCPCB Part #
C3550391
Description
-65℃~+175℃ 3.05kΩ 750mW Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors