RN70D5623FBSL
MFR.Part #
RN70D5623FBSL
JLCPCB Part #
C3417432
Description
-65℃~+175℃ 562kΩ 750mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors