CMF605K1100FHBF
MFR.Part #
CMF605K1100FHBF
JLCPCB Part #
C1419999
Description
-55℃~+175℃ 1W 5.11kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors