RN70D5113FBSL
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
RN70D5113FBSL
JLCPCB Part #
C1425460
Package
Plugin,D4.6xL14.3mm
Description
-65℃~+175℃ 511kΩ 750mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors