RN70D5111FBSL
MFR.Part #
RN70D5111FBSL
JLCPCB Part #
C3456066
Description
-65℃~+175℃ 5.11kΩ 750mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors