RN70D4872FRSL
MFR.Part #
RN70D4872FRSL
JLCPCB Part #
C1806738
Description
-65℃~+175℃ 48.7kΩ 750mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors