RN70D3652FB14
MFR.Part #
RN70D3652FB14
JLCPCB Part #
C1413629
Description
-65℃~+175℃ 36.5kΩ 750mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors