RN70D3651FBSL
MFR.Part #
RN70D3651FBSL
JLCPCB Part #
C3469248
Description
-65℃~+175℃ 3.65kΩ 750mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors