RN70D3570FRSL
MFR.Part #
RN70D3570FRSL
JLCPCB Part #
C5885013
Description
-65℃~+175℃ 357Ω 750mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ Plugin,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors