RN70C1910BBSL
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
RN70C1910BBSL
JLCPCB Part #
C3386534
Package
Plugin,D4.6xL14.3mm
Description
-65℃~+175℃ 191Ω 750mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ Plugin,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors