RN70D3321FRE6
MFR.Part #
RN70D3321FRE6
JLCPCB Part #
C1799006
Description
-65℃~+175℃ 3.32kΩ 750mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors