RN65E7502FR36
MFR.Part #
RN65E7502FR36
JLCPCB Part #
C3476502
Description
-65℃~+175℃ 500mW 75kΩ Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ Plugin,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors