RN70D32R4FBSL
MFR.Part #
RN70D32R4FBSL
JLCPCB Part #
C1427173
Description
-65℃~+175℃ 32.4Ω 750mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors