RN70C3104FR36
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
RN70C3104FR36
JLCPCB Part #
C1811490
Package
Plugin,D4.6xL14.3mm
Description
-65℃~+175℃ 3.1MΩ 750mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors