RN70D3090FB14
MFR.Part #
RN70D3090FB14
JLCPCB Part #
C1419032
Description
-65℃~+175℃ 309Ω 750mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors