CMF7060R000FHBF
MFR.Part #
CMF7060R000FHBF
JLCPCB Part #
C1406245
Description
-55℃~+175℃ 1.75W 60Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors