RN70D26R1FBSL
MFR.Part #
RN70D26R1FBSL
JLCPCB Part #
C1427640
Description
-65℃~+175℃ 26.1Ω 750mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors