RN70D2611FB14
MFR.Part #
RN70D2611FB14
JLCPCB Part #
C1415860
Description
-65℃~+175℃ 2.61kΩ 750mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors