RN70D2211FB14
MFR.Part #
RN70D2211FB14
JLCPCB Part #
C3431553
Description
-65℃~+175℃ 2.21kΩ 750mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ Plugin,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors