RN70D5004FRE6
MFR.Part #
RN70D5004FRE6
JLCPCB Part #
C1819535
Description
-65℃~+175℃ 5MΩ 750mW Metal Film Resistors ±1% ±100ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors