RN70D1782FRSL
MFR.Part #
RN70D1782FRSL
JLCPCB Part #
C1806870
Description
-65℃~+175℃ 17.8kΩ 750mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors