RN70D16R9FBSL
MFR.Part #
RN70D16R9FBSL
JLCPCB Part #
C1427275
Description
-65℃~+175℃ 16.9Ω 750mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors