RN70C9090FB14
MFR.Part #
RN70C9090FB14
JLCPCB Part #
C1415988
Description
-65℃~+175℃ 750mW 909Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors