RN70C80R6FBSL
MFR.Part #
RN70C80R6FBSL
JLCPCB Part #
C1426725
Description
-65℃~+175℃ 750mW 80.6Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors