MAL215056102E3
MFR.Part #
MAL215056102E3
JLCPCB Part #
C1598791
Package
Plugin
Description
-55℃~+105℃ 1000uF 12.5mm 25V 37mΩ 5mm 7000hrs@105℃ 949mA@100Hz ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS