RN70C7320FBSL
MFR.Part #
RN70C7320FBSL
JLCPCB Part #
C1431433
Description
-65℃~+175℃ 732Ω 750mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors