CPL05R1000FB313
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
CPL05R1000FB313
JLCPCB Part #
C1447390
Package
Plugin
Description
-65℃~+275℃ 100MΩ 5W ±1% ±300ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS