RN70C6811FRE6
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
RN70C6811FRE6
JLCPCB Part #
C1800286
Package
Plugin,D4.6xL14.3mm
Description
-65℃~+175℃ 6.81kΩ 750mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors