RN70C6040FRSL
MFR.Part #
RN70C6040FRSL
JLCPCB Part #
C3445105
Description
-65℃~+175℃ 604Ω 750mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors