RN70C5112FRE6
MFR.Part #
RN70C5112FRE6
JLCPCB Part #
C1799894
Description
-65℃~+175℃ 51.1kΩ 750mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors