Y078660R4000F9L
MFR.Part #
Y078660R4000F9L
JLCPCB Part #
C1469376
Description
-55℃~+125℃ 60.4Ω 600mW Metal foil resistor ±1% ±1ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS