RN70C4753FRSL
MFR.Part #
RN70C4753FRSL
JLCPCB Part #
C3501360
Description
-65℃~+175℃ 475kΩ 750mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors