RNC65H1913FMB14
MFR.Part #
RNC65H1913FMB14
JLCPCB Part #
C6407852
Description
-65℃~+175℃ 191kΩ 500mW Metal Film Resistors ±1% ±50ppm/℃ Plugin,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors